Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Морозівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04336412) був реорганізований і увійшов до складу Міловської громади

2020 рік

Розпорядження "Про затвердження паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2020 рік" від 07.02.2020

Паспорт бюджетної програми про організаційне та інше забезпечення сільської ради

Паспорт бюджетної програми про іншу діяльність у сфері державного управління

Паспорт бюджетної програми про надання дошкільної освіти

Паспорт бюджетної програми про інші заходи у сфері соціального захисту

Паспорт бюджетної програми по організації благоустрою населених пунктів

Паспорт бюджетної програми про здійснення заходів із землеустрою.

Паспорт бюджетної програми про будівництво інших об'єктів комунальної власності

Паспорт бюджетної програми про утримання та розвиток автомобільних доріг та інше.

Паспорт бюджетної програми про забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони

Розпорядження № 4 від 27.02.2020 р. "Про затвердження паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2020 рік у новій редакції"

Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету "Організація благоустрою населених пунктів"  (Із змінами)

Розпорядження № 13 від 27.04.2020 р. "Про внесення змін до розпоррядження сільського голови від 07.02.2020 року № 2 "Про затвердження паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2020 рік"